Ревіталіфт Філер [HA] Антивіковий крем-догляд для відновлення втраченого об'єму шкіри навколо очей 15 мл.

Анти-віковий крем-догляд для шкіри навколо очей Ревіталіфт Філер c високою концентрацією гіалуронової кислоти допомогає відновити об'єм та пружність шкіри, заповнити зморшки. Спеціальний флакон оснащений революційним * двостороннім аплікатором: - Вигнутий дозатор з одного боку сприяє рівномірному нанесенню крему навколо очей. - Плоский аплікатор з іншого боку масажує шкіру під очима. Тестується під дерматологічним та офтальмологічним контролем. Підходить для всіх типів шкіри, навіть чутливої. - Для "екстреного" відновлення об'єму використовуйте Ревіталіфт Філер [HA] Гіалуро-концентарт в ампулах - Для більш комплексного догляду використовуйте Ревіталіфт Філер [HA] - денний крем-догляд та нічна крем-маска - Для боротьби з лініями зневоднення та скорочення зморшок + відновлення об'єму Ревіталіфт Філер [HA] ативікова сироватка з гіалуроновою кислотою - Для заповнення зморшок та відновлення об'єму використовуйте Ревіталіфт Філер [HA] гіалуронова сироватка * Серед продуктів L'Oréal Paris

Деталі продукту
ПЕРЕВІРЕНО НЕЗАЛЕЖНИМ ІНСТИТУТОМ
- Після першого використання: шкіра навколо очей інтенсивно зволожена, її тонус підвищується (+25%*) вона помітно більш щільна(+14%*).
- Через 4 тижні  "гусячі лапки"  значно скорочуються(-11%**). Сльозова борозна менш виражена (-10%***). Мішки під очима менш помітні (10%***). 
* Інструментальний тест, 40 жінок.
** Клінічний тест, 58 жінок.
*** Клінічний тест, 40 жінок.
 
Інгредієнти
Використання

Вранці і ввечері за допомогою дозатора наносите крем на шкіру навколо очей, потім за допомогою аплікатора масажними рухами розподіляйте його по напряму від внутрішнього куточка очей до зовнішнього.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Ревіталіфт
Філер [HA] Антивіковий крем-догляд для відновлення втраченого об'єму шкіри навколо очей