Про нас

«Адже ви цього варті» Цим визнаним у світі гаслом з часу свого заснування компанія Л’Ореаль Париж заохочує жінок жити кращим життям за власними правилами та бажаннями. Віддані якості, науковій досконалості та постійним інноваціям, ми пишаємось тим, що є провідним світовим косметичним брендом, яка робить красу доступною для всіх. Для Л’Ореаль Париж краса є синонімом розкоші та доступності, щоб прихильники бренду по всьому світу могли насолоджуватись власною неперевершеністю.

Краса для натхнення

Окрім косметики, компанія Л’Ореаль Париж створює світ паризької краси, який дарує натхнення кожній жінці. У розмовах на вуличках народжуються безліч інтерпретацій паризької краси та жіночності.

Прагнучи до всеохопності, ми створюємо продукт для абсолютно різних людей. Через творчі задуми та майстерні руки глобального директора по макіяжу Вал Гарленд та директора по зачісках Штефане Лансієн, Л’Ореаль Париж вносить майбутнє краси у повсякденне життя жінок.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.ua/pro-nas" }

Досконалість краси

Володіючи більш ніж 40-річним досвідом наукової роботи, компанія Л’Ореаль Париж з гордістю пропонує своїм споживачам вибір засобів для найсучаснішого догляду з доведеною ефективністю та безпекою.

Ми не випробовуємо жодного нашого продукта чи інгредієнта на тваринах з 1989 року, 14 років до того ми робили це з відповідністю до діючого законодавтсва. Розробка альтернативних спсобів тестування продукції на безпечність стала невід'ємною частиною наукової експертизи у лабораторіях Л’Ореаль Париж.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.ua/pro-nas" }

Краса для розширення можливостей

Всього чотири слова: « Адже ви цього варті» допомогли Л`Ореаль Париж змінити погляд на красу. Коли актриса Джоанна Дюссо вперше вимовила тепер знакову фразу на початку 70-х, це був перший раз, коли рекламна кампанія вимагала краси для себе, а не для чоловіків.

Слоган став закликом, який озвучив зміну місця жінок у суспільстві.

Сьогодні бренд продовжує підтримувати жінок на шляху до самоповаги. Бути прибічником Л’Ореаль Париж — означає відстояти право розпоряджатися своїм життям. Кожна посланиця є зразком для наслідування жіночої сили та натхнення реалізовувати свої таланти щодня.

 

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.ua/pro-nas" }

Що мотивує нашу роботу

Будучи відданою підтримці жінок на шляху до самоповаги, компанія Л’Ореаль Париж прагне відігравати значну роль у суспільстві. Серед найважливіших проблем, з якими стикаються жінки та дівчата сьогодні, сексуальні домагання* — це питання номер один у всьому світі,  яке йде в розріз із розширенням прав та можливостей жінок.

Запускаючи нашу міжнародну програму «ПІДВЕДИСЬ» у партнерстві з громадською організацією HOLLABACK! ми закликаємо жінок та чоловіків не бути байдужими, мимоволі спостерігаючи або переживаючи ситуації сексуального домагання в громадських місцях. Л’Ореаль Париж прагне створити кращий світ для жінок.

*Ipsos – Міжнародне опитування щодо сексуальних домагань у громадських місцях, Л’Ореаль Париж, квітень 2019 року.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.loreal-paris.ua/pro-nas" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/about-us", "name": "Pro nas" } } ] }