МІЖНАРОДНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА STAND UP

У партнерстві з неурядовою організацією Hollaback! бренд L’Oreal Paris запустив програму Stand Up з метою навчити один мільйон осіб в усьому світі, як протидіяти домаганням у громадських місцях.

ЩО ТАКЕ STAND UP?

Stand Up – це освітня програма, спрямована на навчання людей як запобігати і протидіяти домаганням у громадських місцях, розроблена брендом L’Oreal Paris у партнерстві з неурядовою організацією Hollaback!. Ця програма методології «5Д» - набору перевірених тактик, що допомагають людям безпечно протистояти ситуації, коли вони зазнають домагань або стають свідками домагань у громадських місцях.

Чому L’Oreal Paris звернув увагу на цю проблему

Згідно з дослідженням, проведеним компанією IPSOS на замовлення бренда L'Oreal Paris, щодо сексуальних домагань у громадських місцях у 8 країнах (США, Канада, Мексика, Франція, Італія, Іспанія, Великобританія) у 2019 році, домагання у громадських місцях місцях є найпоширенішою проблемою, з якою стикаються жінки та дівчата в усьому світі.
Домагання у громадських місцях впливають на впевненість та гідність осіб, що їх зазнали, позбавляючи їх почуття безпеки, і це суперечить усьому, за що виступає бренд L’Oréal Paris. Тому для нас так важливо долучитися та допомогти в боротьбі з цією проблемою, яка стосується нас усіх.

НАШІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Бренд L'Oréal Paris завжди виступав за захист та розширення прав і можливостей жінок. У рамках нашої міжнародної освітньої програми Stand Up ми хочемо внести вклад у створення культури й спільноти, що ґрунтуються на повазі, гідності та цінності, навчивши 1 мільйон осіб у всьому світі методиці «5Д». Навчання можна пройти двома способами: пройти спрощений 15-хвилинний тренінг на вебсайті програми, або записатися на 1-годинний вебінар від кваліфікованих тренерів партнерів програми.

НАШІ ГЛОБАЛЬНІ ПАРТНЕРИ 

Бренд L’Oréal Paris співпрацює з Hollaback!, неурядовою організацією та експертом у питанні домагань у громадських місцях. Їхня методологія протидії домаганням у громадських місцях, що ґрунтується на тактика «5Д», довела свою ефективність, знизивши сексуальне насильство в американських студентських містечках на 17%. Щоб отримати додаткову інформацію про організацію Hollaback!, відвідайте вебсайт  https://www.ihollaback.org/.

Brand Section StandUp Hero Hollaback Logo 2

Приєднуйтесь до руху Stand Up

Приєднуйтесь до руху Stand Up та допоможіть нам навчити людей як запобігати домаганням у громадських місцях. Усі ми можемо долучитися до вирішення проблеми.

Дізнайтеся, як протидіяти домаганням у громадських місцях, пройшовши онлайн-тренінг Stand Up. Ви можете долучитися до навчання  від тренерської команди нашого партнера Фонда ООН у галузі народонаселення (UNFPA)  протягом 1-годинного вебінару, або пройти тренінг самостійно зараз на вебсайті (10-15 хвилин).