Наші цінності щодо безпеки продуктів

$name

Наші споживачі довіряють нам, а отже, ми пропонуємо лише ті продукти, безпечність та якість яких ретельно перевірена. Ми ніколи не нехтуємо цією довірою.
Усі наші інгредієнти та продукти проходять сувору експертизу безпеки, 
а вже потім з’являються на ринку.

Найвищі стандарти безпеки для вашої шкіри є для нас пріоритетом, тому ви можете довіряти засобам для догляду за шкірою L’Oréal Paris.

За кожним нашим продуктом стоїть невпинна робота щонайменше 100 наукових співробітників. Вони ретельно досліджують кожну формулу, виключаючи будь-які небажані й тим більше шкідливі компоненти. Вони вираховують оптимальне дозування та розділяють його на коефіцієнт безпеки 100 для врахування одночасного застосування різних продуктів, перевіряючи разом із цим усе середовище, щоб уникнути будь-яких невідповідностей. Перш ніж проводити клінічні випробування безпеки, ми також тестуємо наші інгредієнти та формули на відтвореній шкірі.

The Other Side Our Safety Image 2

І лише після того, як ми впевнимося, що досягли максимального рівня безпеки, ми надаємо наші продукти незалежним дерматологам для тестування. Толерантність наших засобів для догляду за шкірою оцінюється за результатами застосування на всіх типах шкіри, включно з чутливою. Тестування відбувається під наглядом дерматологів мінімум на 600 зразках. Ці тести охоплюють численні групи волонтерів із різними типами шкіри, включно з чутливою.

Але й на цьому наше опікування безпекою не завершується. Група використовує найновіші технології для розробки платформи для прогнозного оцінювання, що також допомагає нам забезпечувати безпеку та ефективність продукції. Крім того, наукові спостереження по всьому світі та обов’язкове врахування думки наших споживачів допомагають нам приймати рішення стосовно зменшення чи вилучення певних інгредієнтів. Завдяки цьому всі наші формули постійно вдосконалюються, і цей процес не завершується навіть після їх виходу на ринок. Саме це є гарантією найвищого рівня безпеки.