Цукровий скраб

Цукровий скраб для глибокого очищення

Деталі продукту
3 види очищуючого цукру і зерна ківі. Скраби 100% натурального походження, підходять для обличчя та губ.

Вперше лабораторії L'Oreal Paris поєднали 3 типи натуральних відлущуючих цукрів із кісточками ківі для помітно чистішої, свіжішої та шовковистішої шкіри. Застосовуйте для обличчя та губ.

В ЦЕНТРІ ФОРМУЛИ ЦУКОР
100% натуральний есфоліант, багатий на поживні речовини. Ми обрали дрібні кристали з 3 типів цукру (коричневого, жовтого та білого) для глибокого, але ніжного відлущування та очищення.

АКТИВНІ ІНГРЕДІЄНТИ:
- кісточки ківі, відомі своєю здатністю розгладжувати шкіру та значно зменшувати кількість чорних цяток
- олія м'яти, відома своїми заспокійливими властивостями
- олія лемонграсу для боротьби з недоліками

НАГРІВАЮЧА СТРУКТУРА

Цукровий скраб із зігріваючою текстурою та вишуканим ароматом надає унікальне відчуття та інтенсивно очищує шкіру.

ПОМІТНІ РЕЗУЛЬТАТИ
МИТТЄВО: шкіра чиста та свіжа
ЧЕРЕЗ 1 ТИЖДЕНЬ: тьмяна шкіра освітлена, пори та чорні цятки стають менш помітними
ПРИ РЕГУЛЯРНОМУ ВИКОРИСТАННІ:  стан шкіри помітно покращується, вона стає м'якою на дотик та сяє здоров'ям

 

Інгредієнти
 
Використання

Наносьте 3 рази на тиждень на чисту суху шкіру. Додайте трохи води і розподіліть продукт по шкірі легкими масажними рухами, уникаючи ділянок навколо очей. Як тільки часточки цукру розтануть, змийте теплою водою. Підходить для використання на губах. Не ковтайте. Не застосовуйте на губах, що потріскались. Тримайте в сухому місці подалі від дітей. При потраплянні в очі, негайно промийте їх водою.

Не використовувати після закінчення терміну придатності. 

Цукровий скраб
Цукровий скраб для глибокого очищення
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/tsukrovi-skrabi", "name": "Цукровий скраб" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/tsukrovi-skrabi/skrab-dlya-oblichchya-ochishchuyuchiy", "name": "Face Scrub Clearing" } } ] }