Ревіталіфт Філер [HA] Гіалуронова сироватка, що відновлює втрачений об'єм шкіри

Деталі продукту
Анти-вікова сироватка Revitalift Філер [ha] з з концентрованою гіалуроновою кислотою для ефективного впливу на шкіру - 100 мг. Відновлює пружність шкіри та заповнює зморшки Допомогає відновити об'єм та пружність шкіри, заповнити зморшки Збагачена гіалуроновою кислотою - ефективним інгредієнтом в догляді за шкірою обличчя, що допомагає відновити об'єм, розгладити та інтенсивно зволожити шкіру. Молекули проникають в епідерміс та допомагають заповнити зморшки. Ваша повна програма догляду - Для "екстреного" відновлення об'єму використовуйте Ревіталіфт Філер [HA] Гіалуро-концентарт в ампулах - Для більш цілеспрямованої дії використовуйте Ревіталіфт Філер [HA] - крем-догляд для шкіри навколо очей. - Для більш комплексного догляду використовуйте Ревіталіфт Філер [HA] - денний крем-догляд та нічна крем-маска * Серед продуктів L'Oréal Paris

ПЕРЕВІРЕНО НЕЗАЛЕЖНИМ ІНСТИТУТОМ
- Після 1го використання:  шкіра чудово зволожена, її тонус підвищується (+26%*), шкіра стає більш еластичною (+13%*) та щільною (+10%*)
- Через 4 тижні зморшки скорочуються
- Навколо очей (-20%**)
- На лобі (-11%**)
- В носогубній зоні (-14%**)
Шкіра знову стає пружною.
* Інструментальний тест, 40 жінок - ** Клінічний тест, 40 жінок
Інгредієнти
  • Гіалуронова кислота

    Гіалуронова кислота (НА), що міститься в шкірі, має високомолекулярну структуру, а тому здатна утримувати у 1000 разів більшу за власну вагу кількість вологи, що робить її основним зволожуючим агентом в епідермісі. Вона утворює непомітну плівку на шкірі, що також запобігає втраті вологи. Біотехнологія дозволяє низькомолекулярній гіалуроновій кислоті з малою молекулярною масою проникати в епідерміс для відновлення вологи на глибокому рівні. Гіалуронова кислота — один з основних інгредієнтів у складі Ревіталіфт Філлер і Геній зволоження.

Використання

Наносьте сироватку вранці і/або ввечері, окремо або перед використанням крему Ревіталіфт Філер [ha] для посилення ефективності його дії. Розподіліть кілька крапель сироватки кінчиками пальців по всьому обличчю і трохи почекайте перед нанесенням крему.

Не використовувати після закінчення терміну придатності. 

Ревіталіфт
Філер [HA] Гіалуронова сироватка, що відновлює втрачений об'єм шкіри
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/revitalift", "name": "Ревіталіфт" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/revitalift/filler", "name": "Ревіталіфт Філер [HA]" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/revitalift/filler/sirovatka-dlya-vidnovlennya-gialuronovoyu-kislotoyu", "name": "Serum Revolumizing Hyaluronic" } } ] }