Міцелярна вода від L'Oreal Paris Засіб для зняття макіяжу 125 мл

Засіб для зняття макіяжу м'яко та ефективно видаляє макіяж з очей. Завдяки своїй особливій формулі він заспокоює шкіру та пом'якшує її в процесі очищення. Засіб не залишає неприємних відчуттів та жирної плівки на шкірі після використання, пом'якшує її та надає відчуття комфорту. Засіб пройшов офтальмологічний тест і підходить для чутливих очей, а також для тих, хто носить контактні лінзи.

Деталі продукту
1. Ніжно видаляє макіяж 
2. Піклується про вії 
3. Підходить для чутливих очей
Інгредієнти
 
Використання

Змочіть ватний диск засобом для зняття макіяжу. Прикладіть його до повіки та вії (тримайте очі закритими). Проведіть ватним диском від внутрішнього кута ока до зовнішнього. Обережно помістіть ватний диск під вії (тримайте очі закритими) та видаліть макіяж вертикальними рухами, ніби "збираючи" туш з-під низу. Продовжуйте ці рухи допоки наступний ватний диск не залишиться чистим. Не потребує змивання водою.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Соціальний та екологічний вплив

L'Oréal Paris прагне постійно покращувати вплив своїх продуктів протягом усього життєвого циклу продукту, включаючи етапи виробництва та використання, і надає вам доступ до цих даних із повною прозорістю. Метод розрахунку схвалений незалежними науковими експертами, дані перевірені незалежним аудитором Bureau Veritas Certification.

Глобальний вплив на навколишнє середовище

SCORE B

Вуглецевий слід

10г1 Вуглецевий слід за одне використання:
21г hа 10mL

Водний слід

32 Водний слід за одне використання:
5.8 hа 10mL

Умови виробництва:

Виготовлено в Польщі на відповідальному заводі
Рівень переробки відходів на виробництві: 100%
Рівень використання відновлюваної енергії: 46%

Екологічний вплив паковання:

Сертифіковано: 0%
% пляшки Рівень використання перероблених матеріалів в пакованні3 : 30%
Чи може паковання бути переробленим після використання4 :
Чи може паковання бути використано повторно: Немає

Соціальний вплив продукту - Назва:

Інгредієнти та компоненти цього продукту постачаються від постачальників, які зобов’язуються дотримуватись фундаментальних принципів ООН щодо стандартів праці.

1 Грами еквівалента CO2 (середнє значення категорії «Засіб для зняття макіяжу» = 21 г)
2 Індекс води, включаючи якість води + дефіцит води (м3) - середнє значення категорії «Засіб для зняття макіяжу» = 9.3
3 Без системи закриття
4 Інструкції з переробки можуть відрізнятися залежно від регіону

Дізнайтеся про нашу методологію оцінювання та все, що ми впроваджуємо, щоб разом зменшити наш вплив.

Міцелярна вода від L'Oreal Paris
Засіб для зняття макіяжу
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/mitselyarna-voda", "name": "Міцелярна вода" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/mitselyarna-voda/zasib-dlya-zniattia-makiyazhu", "name": "zasib dlya zniattia makiyazhu" } } ] }