Міцелярна вода від L'Oreal Paris Міцелярна вода для для нормальної та комбінованої шкіри 200/400 мл

Міцелярна вода є ідеальним продуктом для очищення шкіри обличчя від макіяжу та забруднень. Вона містить міцели - мікрочастинки, що притягують забруднення, наче магніт, таким чином ніжно та без тертя очищаючи шкіру від макіяжу та забруднень. Міцелярна вода L'Oreal Paris - це більше ніж просто миттєве видалення макіяжу та очищення. Формула, що складається на 95% з очищеної води, освіжає шкіру обличчя, регулює жирний блиск. Продукт дає шкірі відчуття комфорту, шкіра виглядає більш збалансованою. Гіпоалергенний продукт, не містить спирту, парабенів та віддушок. Підходить для очищення шкіри обличчя, очей та губ.

Деталі продукту
ОЧИЩУЄ Делікатно захоплює забруднення.
ВИДАЛЯЄ МАКІЯЖ Розчиняє макіяж з обличчя, очей, губ та брів одним рухом без тертя чи змивання.
МАТУЄ Видаляє надлишковий жир та матує жирну шкіру.
Шкіра дихає, вона свіжа, м'яка та почувається комфортно.
Інгредієнти
 
Використання

Використовуйте щодня вранці та/або ввечері. Змочіть ватний диск Міцеллярною водою. Легкими круговими рухами очистіть шкіру обличчя і губ. Не потребує змивання. Для зняття макіяжу з очей прикладіть змочений ватний диск до закритих очей на кілька секунд, потім акуратно видаліть макіяж.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Міцелярна вода від L'Oreal Paris
Міцелярна вода для для нормальної та комбінованої шкіри
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/mitselyarna-voda", "name": "Міцелярна вода" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/mitselyarna-voda/micelarna-voda-dlya-normalnoyi-ta-kombinovanoyi-shkiry", "name": "mic water - norm comb 200 400" } } ] }