Міцелярна вода від L'Oreal Paris

Міцелярна вода для сухої та чутливої шкіри

Деталі продукту
Міцелярна вода є ідеальним продуктом для очищення шкіри обличчя від макіяжу та забруднень. Вона містить міцели - мікрочастинки, що притягують забруднення, наче магніт, таким чином ніжно та без тертя очищаючи шкіру від макіяжу та забруднень. Міцелярна вода - це більше ніж просто зняття макіяжу та очищення. Формула на основі очищеної води, збагачена гліцерином, має заспокійливу дію, обережно видаляє макіяж та зволожує шкіру. Продукт зменшує відчуття подразнення шкіри та помітно покращує її стан. Гіпоалергенний, не містить спирту, парабенів та віддушок. Підходить для обличчя, очей та губ.

ОЧИЩУЄ Делікатно видаляє макіяж та забружнення.
ВИДАЛЯЄ МАКІЯЖ Розчиняє макіяж на обличчі, очах, губах та бровах одним ніжним рухом без тертя та змивання.
ЗАСПОКОЮЄ Заспокоює шкіру та попереджає подразнення.
Шкіра дихає - вона свіжа, м'яка та почувається комфортно.
Інгредієнти
 
Використання

Використовуйте щодня вранці та/або ввечері. Змочіть ватний диск Міцеллярною водою. Легкими круговими рухами очистіть шкіру обличчя і губ. Не потребує змивання. Для зняття макіяжу з очей прикладіть змочений ватний диск до закритих очей на кілька секунд, потім акуратно видаліть макіяж.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Міцелярна вода від L'Oreal Paris
Міцелярна вода для сухої та чутливої шкіри
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/mitselyarna-voda", "name": "Міцелярна вода" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/mitselyarna-voda/mic-water-dlya-sukhoyi-ta-choutlyvoyi-shkiry", "name": "mic water fry sens 200 400" } } ] }