Зволоження Експерт Денний зволожуючий крем-догляд для сухої та чутливої шкіри

Деталі продукту
ЗВОЛОЖЕННЯ ЕКСПЕРТ ЗБАГАЧЕНИЙ 1 МІЛЬЙОНОМ ЗВОЛОЖУВАЛЬНИХ МОЛЕКУЛ . Суха та чутлива шкіра від природи схильна до зневоднення та відчуття дискомфорту. Тому L'oréal Paris створює денний крем Зволоження Експерт для сухої та чутливої шкіри. Його формула інтенсивно зволожує шкіру, миттєво надаючи їй м'якість, захищаючи й відновлюючи комфорт. 1. ІНТЕНСИВНО ЗВОЛОЖУЄ ШКІРУ Крем збагачений 1 мільйоном зволожувальних молекул, миттєво насичує шкіру вологою, усуваючи сухість шкіри протягом 24 годин. 2. УТРИМУЄ ВОЛОГУ Формула по догляду за шкірою збагачена вітаміном Е та УФ-фільтром, допомагє захистити шкіру від вільних радикалів й шкідливого впливу сонячних променів. Вона утримує вологу всередині шкіри для тривалого ефекту зволоження. 3. ВІДНОВЛЮЄ КОМФОРТ Формула крему збагачена оліями насіння троянди та чорної смородини, а також вітаміном В5, який зменшує стягнутість шкіри та заспокоює її. РЕЗУЛЬТАТ: Шкіра миттєво та інтенсивно зволожується для відчуття м'якості та комфорту. День за днем шкіра відновлює гнучкість та гладкість.

Відчутні результати **:
81% жінок: більш м'яка шкіра **
75% жінок: відчуття комфорту шкіри **
73% жінок: шкіра захищена від сухості ***

* Інструментальний тест
** самостійна оцінка, 58 жінок, 4 тижні використання
*** самостійна оцінка, 58 жінок, після першого використання

Інгредієнти
Використання

Наносьте щоранку на ретельно очищену шкіру обличчя і шиї легкими круговими рухами в напрямку знизу-вгору. Для більш комплексної дії використовуйте денний крем в комплексі з іншими продуктами цієї ж гами.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.

Соціальний та екологічний вплив

L'Oréal Paris прагне постійно покращувати вплив своїх продуктів протягом усього життєвого циклу продукту, включаючи етапи виробництва та використання, і надає вам доступ до цих даних із повною прозорістю. Метод розрахунку схвалений незалежними науковими експертами, дані перевірені незалежним аудитором Bureau Veritas Certification.

Глобальний вплив на навколишнє середовище

SCORE B

Вуглецевий слід

1 Вуглецевий слід за одне використання:
95г hа 10mL

Водний слід

0.72 Водний слід за одне використання:
9.5 hа 10mL

Умови виробництва:

Виготовлено в Німеччині на відповідальному заводі
Рівень переробки відходів на виробництві: 100%
Рівень використання відновлюваної енергії: >99%

Екологічний вплив паковання:

Сертифіковано: 100%
% банки Рівень використання перероблених матеріалів в пакованні3 : 25%
Чи може паковання бути переробленим після використання4 :
Чи може паковання бути використано повторно: Немає

Соціальний вплив продукту - Назва:

Інгредієнти та компоненти цього продукту постачаються від постачальників, які зобов’язуються дотримуватись фундаментальних принципів ООН щодо стандартів праці.

1 Грами еквівалента CO2 (середнє значення категорії «Догляд за обличчям» = 9.6 г)
2 Індекс води, включаючи якість води + дефіцит води (м3) - середнє значення категорії «Догляд за обличчям» = 1.9
3 Без системи закриття
4 Інструкції з переробки можуть відрізнятися залежно від регіону

Дізнайтеся про нашу методологію оцінювання та все, що ми впроваджуємо, щоб разом зменшити наш вплив.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/hydration-expert", "name": "Зволоження Експерт" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/hydration-expert/krem-dlya-sukhoyi-ta-chutlyvoyi-shkiry-oblychchya", "name": "day-dry-and-sensitive-face-moisturizing-cream-care-expert-moisturizing" } } ] }