Elseve Експерт Кольору Пьорпл Спрей 10 в 1 150 мл.

Для освітленого, мелірованого волосся та всіх відтінків натурального блонду

Деталі продукту

Л’Ореаль Париж Ельсев Експерт Кольору Пьорпл Спрей 10 в 1, що не потребує змивання, для освітленого, меліруваного волосся та всіх відтінків натурального блонду.

Нанесіть спрей на вимите волосся по всій довжині: перед сушінням волосся, для полегшення укладання або як останній крок рутини для покращення блиску та захисту. При потраплянні засобу в очі, негайно промийте їх водою.

Інгредієнти
Використання
Способи застосування: На вологе волосся: розпорошити по всій довжині для легкого розчісування і відновлення посічених кінчиків.  Це полегшить укладання, додасть блиск і м'якість.  На сухе волосся: розпорошите по всій довжині для відновлення секушіхся кінчиків і захисту від електризації протягом дня. Захист волосся зберігається до наступного миття голови. Добре струсіть перед використанням. Не змивайте.  Уникайте потрапляння в очі. При попаданні в очі негайно і ретельно промийте водою.  Не застосовувати поблизу відкритого вогню, джерел загоряння і розпечених об'єктів.
 
Соціальний та екологічний вплив

L'Oréal Paris прагне постійно покращувати вплив своїх продуктів протягом усього життєвого циклу продукту, включаючи етапи виробництва та використання, і надає вам доступ до цих даних із повною прозорістю. Метод розрахунку схвалений незалежними науковими експертами, дані перевірені незалежним аудитором Bureau Veritas Certification.

Глобальний вплив на навколишнє середовище

SCORE B

Вуглецевий слід

21г1 Вуглецевий слід за одне використання:
26г hа 10mL

Водний слід

92 Водний слід за одне використання:
10 hа 10mL

Умови виробництва:

Виготовлено у Франції на відповідальному заводі
Рівень переробки відходів на виробництві: 100%
Рівень використання відновлюваної енергії: 44%

Екологічний вплив паковання:

Сертифіковано: 0%
% пляшки Рівень використання перероблених матеріалів в пакованні3 : 0%
Чи може паковання бути переробленим після використання4 :
Чи може паковання бути використано повторно: Немає

Соціальний вплив продукту - Назва:

Інгредієнти та компоненти цього продукту постачаються від постачальників, які зобов’язуються дотримуватись фундаментальних принципів ООН щодо стандартів праці.

1 Грами еквівалента CO2 (середнє значення категорії «Незмивний засіб й олія» = 54 г)
2 Індекс води, включаючи якість води + дефіцит води (м3) - середнє значення категорії «Незмивний засіб й олія» = 182
3 Без системи закриття
4 Інструкції з переробки можуть відрізнятися залежно від регіону

Дізнайтеся про нашу методологію оцінювання та все, що ми впроваджуємо, щоб разом зменшити наш вплив.

Elseve
Експерт Кольору Пьорпл Спрей 10 в 1
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/volossya", "name": "Волосся" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/volossya/doglyad-za-volossyam", "name": "Догляд за волоссям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-volossyam/elseve", "name": "Elseve" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-volossyam/elseve/color-vive", "name": "Експерт Кольору" } } , { "@type":"ListItem", "position": 6, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/elseve/color-vive/ekspres-konditsioner", "name": "Express Conditioner" } } ] }