Абсолютна Ніжність Гель для очищення сухої та чутливої шкіри 150 мл

Гель для вмивання "Абсолютна ніжність" - це м'який засіб який ніжно видаляє забруднення та залишки макіяжу зі шкіри, ніжно очищує, заспокоює та пом'якшує шкіру. Продукт делікатно, але ефективно турбується про шкіру обличчя, тому він підходить для чутливої та сухої шкіри. Ніжна текстура гелю після контакту з водою перетворюється у повітряну піну, яка одночасно очищує та пом'якшує шкіру, захищаючи її від сухості. Вишуканий квітковий аромат надає шкірі відчуття комфорту та перетворює догляд за шкірою на ритуал. Гелева формула збагачена: Екстрактом рози, відомим своїми заспокійливими властивостями та здатністю пом'якшувати суху шкіру. Екстрактом жасмину, який має помʼякшувальні та заспокійливі властивості.

Деталі продукту
Результат*
Миттєво: Ваша шкіра очищена, заспокоєна та набуває відчуття комфорту;
Після 4 тижнів: шкіра виглядає більш еластичною та м'якою на дотик.
* Самостійна оцінка
Інгредієнти
Використання

Зранку та ввечері наносьте гель на вологу шкіру обличчя та шиї круговими масажними рухами. Змивайте теплою водою, уникаючи ділянок навколо очей. У випадку контакту з очима негайно промийте їх великою кількістю води.

Не використовувати після закінчення терміну придатності. 

Соціальний та екологічний вплив

L'Oréal Paris прагне постійно покращувати вплив своїх продуктів протягом усього життєвого циклу продукту, включаючи етапи виробництва та використання, і надає вам доступ до цих даних із повною прозорістю. Метод розрахунку схвалений незалежними науковими експертами, дані перевірені незалежним аудитором Bureau Veritas Certification.

Глобальний вплив на навколишнє середовище

SCORE B

Вуглецевий слід

33г1 Вуглецевий слід за одне використання:
218г hа 10mL

Водний слід

2.72 Водний слід за одне використання:
17 hа 10mL

Умови виробництва:

Виготовлено в Німеччині на відповідальному заводі
Рівень переробки відходів на виробництві: 100%
Рівень використання відновлюваної енергії: >99%

Екологічний вплив паковання:

Сертифіковано: 0%
% тюбика Рівень використання перероблених матеріалів в пакованні3 : 28%
Чи може паковання бути переробленим після використання4 :
Чи може паковання бути використано повторно: Немає

Соціальний вплив продукту - Назва:

Інгредієнти та компоненти цього продукту постачаються від постачальників, які зобов’язуються дотримуватись фундаментальних принципів ООН щодо стандартів праці.

1 Грами еквівалента CO2 (середнє значення категорії «Засіб для щоденного вмивання обличчя» = 36 г)
2 Індекс води, включаючи якість води + дефіцит води (м3) - середнє значення категорії «Засіб для щоденного вмивання обличчя» = 2.8
3 Без системи закриття
4 Інструкції з переробки можуть відрізнятися залежно від регіону

Дізнайтеся про нашу методологію оцінювання та все, що ми впроваджуємо, щоб разом зменшити наш вплив.

Абсолютна Ніжність
Гель для очищення сухої та чутливої шкіри
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu", "name": "Догляд за шкірою" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/doglyad-za-shkiroyu/face-care", "name": "Догляд за обличчям" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/face-care/absolute-tenderness", "name": "Абсолютна Ніжність" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/absolute-tenderness/dry-and-sensitive-cleaning-gel-absolute-tenderness", "name": "gel" } } ] }