Super Liner Tattoo Signature Підводка для очей 01 Екстрачорна

Ультра чорні лінії легко і плавно наносяться та тримаються до 24 годин. Водостійка формула не розмащується та не блідне.

Деталі продукту
- Л’Ореаль Париж Superliner від Tattoo Signature — це водостійка підводка для очей з фетровим наконечником,  нею ви швидко та легко проведете чітку ультрачорну лінію, яка тримається протягом 24 годин* - Точний фетровий наконечник з ультрачорними пігментами татуювання - Стійка до впливу вологи і розмащування підводка для очей для найсміливішого носіння протягом 24 годин*
Інгредієнти
Aqua / Water, Styrene /Acrylates /Ammoniumm, Ethacrylate Copolymer, Ci 77266 [Nano] / Black 2, Peg, 60 Hydrogenated Castor Oil, Butylene Glycol, 1, 2, Hexanediol, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Sodium Laureth Sulfate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Edta, Dimethicone, Polysorbate 65, Glyceryl Stearate, Simethicone, Methylcellulose, Sorbic Acid, Sulfuric Acid. (F.I.L. B208939/1).
Використання
Акуратно розтягніть повіку, а наконечник підводки прикладіть якомога ближче до лінії вій. Починаючи з внутрішнього куточка ока, невеликими штрихами намалюйте точки вздовж повіки залежно від форми ока. Потім лише проведіть лінію по точках та отримайте ідеальну стрілку. У разі попадання в очі негайно і ретельно промийте.
01 Екстрачорна
Super Liner
Tattoo Signature Підводка для очей 01 Екстрачорна