Розкіш Живлення Екстраординарна олія-в-кремі 50 мл

Розкішна текстура крему, збагаченого мікро-краплями олій, делікатно поглинається шкірою. Нежирна та нелипка текстура, об'єднує комфортне відчуття після нанесення крему з легкістю олій. Завдяки ніжному аромату, відчуття спокою та комфорту огортає вас, гарантуючи мить справжньої насолоди. АКТИВНІ ІНГРEДІЕНТИ: ЕФІРНІ ОЛІЇ Ефірні олії лаванди та розмарину, відомі своїми захисними та антиоксидантними властивостями БІЛИЙ ЖАСМИН Цінний екстракт білого жасмину, доданий в крем, допомагає заспокоїти шкіру. Ваша повна програма догляду: 1. Для комплексного денного догляду використовуйте екстраординарний нічний крем-маску Розкіш живлення. 2. Для досягнення оптимальної ефективності рекомендується використовувати в поєднанні з екстраординарною олією для обличчя Розкіш Живлення.

Деталі продукту
ВИДИМІ РЕЗУЛЬТАТИ:
- Миттєво: шкіра насичується поживними елементами.
- День за днем ознаки втоми зменшуються, роблячи риси обличчя більш чіткими та шкіру більш свіжою та розслабленою. Шкіра виглядає більш підтягнутою, відновлюється здоровий сяючий блиск.
Інгредієнти
Використання

Щоденно наносити на ретельно очищену шкіру обличчя. Невелику кількість крему розподілити  кінчиками пальців круговими рухами, для того, щоб "пробудити" шкіру обличчя.

Не використовувати після закінчення терміну придатності.