Тіні для повік від L'Oreal Paris Емоушнс Нюд, палетка тіней для повік та рум'ян для обличчя з 16 відтінків палетка

Emotions of Nude – тепер незамінна річ у вашій косметичці. Цей продукт поєднав у собі дві ролі: палетку тіней для повік та рум'яна для обличчя. Містить шикарні та гармонійно підібрані кольори, серед яких є як ніжніші і світлі, так і насичено-глибокі відтінки, здатні витончено доповнити будь-який сформований образ.

Деталі продукту
- містить 16 високопігментованих тіней;
- кремово-пудрова текстура ідеальна для рівномірного нанесення;
- добре розтушовуються;
- підходять для smoky eyes;
- чудово нашаровуються і мають гармонійний вигляд один з одним;
- забезпечують стійкий фініш, не осипаються і не змащуються;
- надають шкірі легке сяйво, а погляду – привабливість.
Інгредієнти
Використання
Нанесіть тіні на повіки, використовуючи світлі відтінки для внутрішнього куточка ока і темні насичені кольори для зовнішнього. Аби використати продукт у якості рум'ян, оберіть необхідний колір та посміхніться, це найкращий спосіб знайти на щоках правильні ділянки для нанесення рум'ян. Злегка торкніться зони «яблук» на щоках і рухайтеся у напрямку до вуха, інтенсивність кольорів регулюйте самостійно. Пігментовані рум'яна виділяють вилиці і можуть бути використані для надання шкірі сяйва.
Тіні для повік від L'Oreal Paris
Емоушнс Нюд, палетка тіней для повік та рум'ян для обличчя з 16 відтінків
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Головна" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/makiyazh", "name": "Макіяж" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/makiyazh/eye-makeup", "name": "Макіяж очей" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/eye-makeup/eyeshadows", "name": "Тіні для повік від L'Oreal Paris" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.loreal-paris.ua/eyeshadows/eyeshadow-palette", "name": "eyeshadow-palette" } } ] }