Colorista Крем-фарба Тонуючий бальзам для волосся Синій

Тонуючий бальзам для волосся, призначений для блондинок з різними відтінками волосся.

Деталі продукту
Л’Ореаль Париж Colorista крем-фарба — це тонуючий бальзам у вигляді маски для волосся. Він поступово знебарвлюється протягом 1–2 тижнів, тому ви можете експериментувати і змінювати колір волосся, коли вам заманеться. Будучи маскою для волосся з кондиціонером на кремовій основі, бальзам м’яко зафарбовує ваше волосся, одночасно доглядаючи його. Він вимивається поступово, миття за миттям.
Інгредієнти
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Alcohol, Hc Blue no. 15, C12, 15 Alkyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Fumaric Acid, Isopropyl Alcohol, Basic Red 51, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, (Fil C192642/1).
Використання
Пастельні відтінки Colorista крем-фарба: Одягнувши рукавички, нанесіть бальзам на світле або попередньо освітлене волосся. Залиште на 15 хв, а для більш насиченого і тривалого результату — до 20 хвилин. Використовуйте різні відтінки на різних пасмах, щоб створити особливий образ. Ретельно промийте, поки вода не стане чистою. Просушіть і укладіть, як звично. Щоб прискорити знебарвлення, використовуйте шампунь Колоріста Фейда.
Синій
Colorista
Крем-фарба Тонуючий бальзам для волосся Синій